SpaceClaim Online Help |
![]() |
Nu kunnen we de eerste set puntlassen in het ontwerp definiëren.
U dient Laspunten definiëren te definiëren om bekend te raken met de tool Puntlas, voordat u doorgaat.
De vier toolguides voor de puntlassen zijn:
|
De toolguide Basiszijden selecteren selecteert het vlak of de vlakken, waarop de laspunten worden gedefinieerd. U moet een enkele vlakken of een ketting van vlakken met raakpunten selecteren. |
|
De toolguide Leidende randen selecteren definieert de rand, waar langs de laspunten worden gedefinieerd. |
|
De toolguide Koppelende zijden selecteren wijzigt de koppelende zijde van de zijde die automatisch is gedetecteerd. U kunt meer dan één zijde selecteren. Klikken op een koppelende zijde verwijdert alle voorgaande geselecteerde zijden en het ingedrukt houden van Ctrl voegt een zijde toe. |
|
De toolguide Voltooien voltooit de definitie voor puntlassen. |
Klik op Puntlas in de groep Definiëren op het tabblad Voorbereiden.
Selecteer de basiszijde. Dit is de zijde of zijn de zijden, waarop de laspunten worden gedefinieerd. U moet een enkele zijde of een ketting van zijden met raakpunten selecteren.
De toolguide Basiszijde selecteren moet actief zijn.
Beweeg uw muis over de rode zijde, die hier wordt weergegeven:
Blader het muiswieltje naar voren om de onderste zijde te selecteren:
Let op: indien de navigatie-opties in het Bestandsmenu zijn gewijzigd, moet u Crtl ingedrukt houden, terwijl u aan het bladerwiel draait.
Dit is de zijde of zijn de zijden, waarop de laspunten worden gedefinieerd. U moet een enkele zijden of een ketting van zijden met raakpunten selecteren.
Selecteer de leidende rand. Dit is de rand, waar langs de laspunten worden gedefinieerd. De tool zoekt naar koppelende randen.
De toolguide Geleidende randen selecteren moet actief zijn.
Selecteer de voorste rand van de basiszijde:
De puntlassen worden langs deze rand geplaatst:
« Vorige | Volgende » |
© Copyright 2015 SpaceClaim Corporation. Alle rechten voorbehouden.