SpaceClaim Online Help
U bent hier: Uw scherm wijzigen > Ontwerpen richten > Een weergave selecteren

Een weergave selecteren

 

Gebruik de tool WeergaveClosed om een trimetrisch of isometrische weergave van uw ontwerp weer te geven. U kunt tevens een vooraanzicht van de bovenkant, onderkant, voorkant, achterkant, rechterkant of linkerkant weergeven. De oriëntatie van uw ontwerp in de vooraanzichtweergaven wordt bepaald door het standaardcoördinatenstelsel van SpaceClaim.

 

Vergeleken met de isometrische weergave oriënteert de trimetrische weergave uw ontwerp zo dat de voorzijde enigszins naar u toe buigt en er minder van de bovenkant wordt weergegeven. Vergelijk de twee weergaven in onderstaande afbeelding. Links is de isometrische weergave en rechts is de trimetrische weergave.

 

Een weergave selecteren

Selecteer de weergave die u wilt zien vanuit het toolmenu WeergaveClosed in de lintgroep Oriënteren.

Als u met de muis boven een weergavenaam in de lijst gaat staan, wordt er een voorbeeldweergave weergegeven.

 

Als u bij de Geavanceerde SpaceClaim-opties Wijzigingen animeren om projectie weer te geven hebt geselecteerd, wordt de wijziging in de weergavestatus geanimeerd.

Een trimetrisch of isometrische weergave van uw ontwerp weergeven.

Selecteer vanuit het toolmenu WeergaveClosed Trimetrisch of Isometrisch.

Een vooraanzicht van uw ontwerp weergeven

Selecteer Bovenkant, Onderkant, Voorkant, Achterkant, Rechts of Links vanuit het toolmenu WeergaveClosed.


© Copyright 2015 SpaceClaim Corporation. Alle rechten voorbehouden.